Mikro Veri Merkezi Kabin Soğutucu

Mikro Veri Merkezi Kabin Soğutucu

mikro-veri-merkezi-kabin-sogutucu-3106

Yüksek kapasiteli soğutma ve yüksek performans için CoolAer Mikro Veri Merkezi Kabin Soğutucu…

Mikro Veri Merkezleri kolay yönetilebilmeleri ve istendiğinde taşınabilmeleri ile tercih edilen veri merkezlerinin başında geliyor. Bankalar, devlet daireleri, enerji ve kimya endüstrileri, tıp merkezleri, eğitim kurumları ve güvenlik, sigorta ve telekomünikasyon şirketleri tarafından tercih edilen Mikro Veri Merkezleri bir veri merkezinin ihtiyacı olan tüm ürünleri “bütünleşik” bir yapıda barındırır.
 
CoolAer Mikro Veri Merkezi Kabin Soğutucu sahip olduğu entegre soğuk koridoru ile yüksek kapasiteli soğutma sunar. Server odası soğutma çözümleri, cihazların içinden geçecek havanın sıcaklığını ayarlar, ani ısınma ve soğumanın önüne geçer. Sıcaklık farklarına bağlı olarak oluşabilecek performans değişikliklerini engelleyerek stabil bir çalışma düzeni sağlar. Özellikle, yüksek kapasiteli alanlarda yeterli klima kullanımı ile hava akımı ve düzenlemeleri her yere ulaşır. Bu sayede oluşabilecek aksaklıklar önlenir, maddi ve manevi avantajlar elde edilir.
CoolAer Mikro Veri Merkezi Kabin Soğutucuları ihtiyaca göre 2 farklı modele sahiptir:

*  2 kW- Mikro Veri Merkezi

*  4 kW- Mikro Veri Merkezi

 
CoolAer Mikro Veri Merkezi, yeni teknolojisi, kompakt tasarımı, düşük maliyeti, hızlı kurulumu ve enerji verimliliği ile veri merkezi çözümleri içerisinde öne çıkmaktadır. Genişlemeye olanak sağlayan modüler bir yapıya sahiptir.

AC Ünitesi

*  2 kW – 4 kW

*  115 – 480 V AC, 50 – 60 Hz

*  Kompresörü özel bir kapı sensörü kontrol eder.

*  20 °C / 50 °C dış sıcaklık aralığı

*  20 °C / 45 °C kabin içi sıcaklık ayarları

*  Filtrasyon ihtiyacı yoktur.

*  Asgari bakım

*  Ağırlık: 75 kg (2 kW) – 85 kg (4 kW)

CoolAer Destek Hattı
Gönder