Kurumsal - COOLAER

Kurumsal

Kusursuz üretim, yüksek üretim kapasitesi, geleceğin teknolojileri…

isitma-sogutma-ve-iklimlemdirmede-teknolojimizin-cozumlerimizin-farki-ile-tanisin!-82304

İklimlendirme Sistemlerine sunduğumuz teknolojik çözümlerimizin farkı ile tanışın!

CoolAer İklimlendirme Sistemleri üreticisi olarak yenilenebilir, sürdürülebilir enerjiye, yüksek performans ve güvenilirliğe odaklanarak yenilikçi ısıtma ve soğutma çözümleri tasarlıyor ve üretiyoruz.

Misyonumuz; kusursuz ürün geliştirme, teknik destek, kurulum, bakım ve satış sonrası hizmet sürecimizle yenilenebilir enerjinin dağıtımını artırmak ve müşterilerimiz için etkili bir iş değeri sağlamaktır.

1979 yılında kurulan, savunma ve ileri teknoloji sektörlerinde yer alan ve enerji alanında çözümler sunan, üretici bir firmayız.

Veri merkezi alanında yapılan Ar-Ge çalışmaları, dünya standartlarındaki test laboratuvarları, üretim ekipmanları ve 20 yılı aşan deneyimden faydalanarak müşterilerimizin gereksinimlerini karşılarken; CoolAer olarak veri merkezi ve endüstriyel soğutma, iklimlendirme ihtiyaçları için özel ürünler tasarlayarak, üretiriz.


CoolAer İklimlendirme Sistemleri olarak çözüm ve hizmet sunduğumuz alanlar:

CoolAer ürünlerinin farkı: Teknolojileri, yüksek performansları, güvenilirlikleri ve sundukları avantajları!

CoolAer ürünleri enerji açısından verimli ve güvenilir sonuçlar elde etmek için yenilikçi teknoloji ile müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak üzere tasarlanmıştır. Ürünlerimiz saha kurulumunda, sistem bakımında ve uzaktan yönetimde esneklik, zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. 

Soğutma sistemleri soğuk havanın eşit olmayan dağılımlarını hesaba katmak için soğuk hava ihtiyacını genellikle olduğundan daha fazla hesaplar. Bu nedenle şirketler gerekenden daha fazla ön maliyet ile karşılaşırlar. Bu sadece ön maliyetleri değil, aynı zamanda devam eden enerji harcamalarına da yük getirir. CoolAer İklimlendirme Sistemleri’nin müşterilerine sunduğu ürün, çözüm ve hizmetlerin en büyük avantajlarından biri daha düşük sermaye ve işletme giderleridir…

CoolAer İklimlendirme Sistemleri çevre dostu ısıtma ve soğutma sağlar. Ürünlerimiz portföy esnekliği, zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayan performansı, yüksek kapasiteleri ile tanınmaktadırlar. Müşterilerimizin gereksinimlerini tam olarak karşılamaya yönelik özel ürün yelpazemizin yanı sıra teknik ve operasyonel uzmanlığımız, alanımızdaki ana fark yaratan özelliğimizdir. Hedefimiz, müşterilerimizin küresel ekonomide rekabet edebilmeleri için gelişmiş çözümler oluşturmalarına yardımcı olmaktır.

Hassas Kontrollü Soğutma Sistemleri

 

Hassas kontrollü soğutma sistemleri, sıcaklık ve nem kontrolünün, gerekli olduğu uygulamalarda kullanılan endüstriyel tip yüksek verimli ve hassas iklimlendirme yapan cihazlardır. Yılda 365 gün ve 24 saat çalışma esasına göre tasarlanan hassas kontrollü klima cihazları, gerekli sıcaklık, nem ve ortamdaki tozun filtrasyonunu sağlayarak elektronik ekipmanların çalışma ömrünü ve verimliliğini üst düzeye çıkarır.

CoolAer İklimlendirme Sistemleri farklı ölçekte veri merkezleri için çevreye duyarlı soğutma sistemleri tasarlar, üretir.

Bu ürünler veri merkezleri, mühimmat depoları, bilgisayar odaları, pano odaları, radar odaları, UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı) odaları, batarya odaları, trafo odaları, test ve deney odaları, laboratuvar alanlarının soğutması için ihtiyaca özel, ideal çözümler sunar.

 

Hassas Kontrollü Soğutma Sistemleri:

hassas-kontrollu-sogutma-sistemleri-836243
indirekt-adyabatik-sogutma-sistemleri-228999

İndirekt Adyabatik Soğutma Sistemleri

 

İndirekt Adyabatik Soğutma Sistemleri, veri merkezlerinde dış havanın, içerisinde suyun buharlaşması sonucu soğuyarak, indirekt şekilde kapalı çevrimdeki veri merkezi havasını bir eşanjör içerisinde ısı transferi ile soğutması anlamına gelmektedir.

Yüksek verimlilik sunan uzun ömürlü adyabatik eşanjör, özel yapısı sayesinde hijyenik yapıya sahiptir. En verimli soğutma sistemlerinden biri olan İndirekt Adyabatik Soğutma Sistemleri, basınç farkı ve sıcaklık farkına göre farklı çalışma seçenekleri ile farklı su tasarruf seçenekleri sunmaktadır.

 

Soğutma Sistemleri

 

Chiller Soğutma Sistemleri, soğutma ihtiyacı olan alanların suyla soğutulmasını sağlayan sistemlerdir.  İşletmelerin proses hatlarında, konfor mahallerinde çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Su Soğutmalı Chiller ve Hava Soğutmalı Chiller olarak iki temel guruba ayrılmaktadır.

CoolAer Chiller Soğutma Sistemleri, iki farklı düşük basınç koruması ile yüksek verimli soğutma sunarlar. Dokunmatik kontrol paneli ve gömülü web arayüz ile uzaktan kontrol imkanı sağlayan Su Soğutmalı ve Hava Soğutmalı Chiller Sistemleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik farklı kompresör opsiyonları sunmaktadır.

 

sogutma-sistemleri-910046
isi-pompalari-190327

Isı Pompaları

 

Isı pompaları, doğada mevcut olan ancak sıcaklığı düşük olduğu için kullanamadığımız enerjinin sıcaklığını yükselterek kullanmamızı sağlayan cihazlardır. Hava, toprak ve sudaki potansiyel ısı enerjisini alarak kullanımımıza sunar.

Isı pompası ile ısıtma, soğutma ve sıcak su işlemlerini tek cihazda elde edebilirisiniz.
CoolAer Hava Kaynaklı Isı Pompası ile Su ve Toprak Kaynaklı Isı Pompası enerji maliyetlerinde % 30’a varan bir azalma sağlarlar.

 

Pano Klimaları

 

Hava sıcaklığının artması üretim alanlarının sıcaklığının artması demektir. Sıcaklık ekipmanların ömrünü azaltırken üretimin düşmesine neden olur.  Pano Klimalar bir tür soğutma sistemi olmalarının yanı sıra ısıyı belli bir seviyede tutarlar. Endüstriyel alanlar, gıda üretim alanları, tekstil ve beyaz eşya sektörü gibi pek çok alanda kullanılırlar. Pano klimalar ile ekipmanların ömrünü uzatmak, sıcaklığın etkisi ile olası arızaları engellemek, sıcaklığı ideal dereceye getirmek ve hava sirkülasyonu ile ısıyı sabit tutmak mümkündür.

CoolAer Pano Klimaları farklı ihtiyaçları karşılamak için benzersiz özellikleri ile İç Ortam Pano Kliması ve Dış Ortam Pano Kliması olmak üzere iki farklı seçenek sunmaktadır.

 

Kanal Tipi Hava Temizleme Sistemleri

 

Her geçen gün çok daha fazla önem kazanan temiz hava; sadece temiz nefes almamız için değil, daha sağlıklı olabilmemiz için de kritik öneme sahiptir. Bulunduğumuz ortamda hava ne kadar temizse o kadar sağlıklı ve enerjik olur; virüs, mikrop ve bakteri gibi sağlığımızı olumsuz etkileyecek koşullardan da uzaklaşırız.

CoolAer Kanal Tipi Hava Temizleme Sistemleri merkezi klima sistemlerine entegre edilebilmektedir. Özel olarak tasarlanmış 2 katmanlı filtreleme ve opsiyonel olarak eklenebilen UV dezenfeksiyon sistemi ile tüm kapalı ortamlarda havanın içinde sağlığa zararlı olabilecek virüs, bakteri, mantar/küf ve diğer zararlı partiküllerin etkisiz hale gelmesi için güvenli ve etkin çözümler sunar.

 

 

Özellikle iş merkezleri, eğitim kurumları, fabrikalar, AVM’ler, hastaneler, kapalı spor salonları, kamu kuruluşları, havaalanları gibi mevcut iklimlendirme (HVAC- Merkezi Klima) sistemlerinin bulunduğu büyük hacimli yerlerde, mevcut sistemin emiş kanallarına kolayca monte edilerek, hızlı ve düşük maliyetli bir çözüm sağlar.

Hava Temizleme Cihazı Kanal Tipi 1000m³ – 2000 m³ -3000 m³  olmak üzere 3 farklı kapasitede mevcuttur. Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik özel projeler için daha yüksek kapasiteye sahip özel çözüm hava temizleme cihazları da üretilmektedir.

 

CoolAer Destek Hattı
Gönder