Pano Klimaları

Pano Klimaları

Zorlu ortamlarda, kritik ekipmanların, güvenilir şekilde soğutulması için CoolAer Pano Klimaları var!

Pano Klimalar pek çok sektörde, en çok tercih edilen soğutma sistemlerinin başında gelmektedirler. Tercih edilmelerinin başlıca nedenlerinden birkaçı; ortama homojen bir soğutma sağlaması, hızlı ve kolay kurulumu, yeni nesil teknolojilerle bakım ve enerji gideri masraflarının düşük olmasıdır. Pano klimalar soğutmanın yanı sıra aynı zamanda ısının belli bir seviyede korunmasını da sağlarlar.
 
CoolAer Pano Klimaları, ısınmaması gereken hassas elektronik ve elektrikli ekipmanları aşırı ısınmadan korumak için kapalı devre bir sirkülasyon yöntemi kullanır. Zorlu ortamlarda bile kritik ekipmanların güvenilir şekilde soğutulması, korunması ve üretim kayıplarına engel olmak için ekonomik maliyeti, düşük bakım gideri ile ideal çözüm sunar.
 
350-3500 W arasında değişen soğutma kapasitesi ile CoolAer Pano Klimaları, indoor ve outdoor kabinetlerde ısınan havayı alarak soğutup tekrar kabinlere veren cihazlardır. İç ortam ve dış ortam olmak üzere 2 tipi bulunan pano klimaları, veri merkezlerinin yanı sıra tekstil sanayisinde kullanılan çeşitli makinelerde, asansör sektöründe, çeşitli amaçlar için üretilmiş motor kontrol ünitelerinde, ilaç sanayisinde, otomotiv sanayisinde çeşitli CNC tezgahlarında, gıda işletmelerinde, beyaz eşya üretiminde faaliyet gösteren fabrikalarda ve otomasyon panolarının soğutma uygulamalarında kullanıma uygundur.

CoolAer Destek Hattı
Gönder